Boys-13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01060104 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp M 2:an i Grupp H      
01063204 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp B 2:an i Grupp L      
01063604 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp A 2:an i Grupp P      
01060105 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp G 2:an i Grupp K      
01063205 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp N 2:an i Grupp D      
01063305 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp H 2:an i Grupp O      
01063605 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp I 2:an i Grupp G      
01060106 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp O 2:an i Grupp E      
01063206 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp C 2:an i Grupp J      
01063306 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp J 2:an i Grupp B      
01063606 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp D 2:an i Grupp N      
01060107 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp P 2:an i Grupp A      
01063207 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp F 2:an i Grupp I      
01063307 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp E 2:an i Grupp M      
01063607 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp K 2:an i Grupp F      
01063308 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp L 2:an i Grupp C      
01060110 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Vinn. 01060105 Vinn. 01063205      
01063210 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final Vinn. 01063204 Vinn. 01060104      
01063610 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final Vinn. 01063604 Vinn. 01063605      
01060111 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Vinn. 01063207 Vinn. 01060107      
01063211 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final Vinn. 01063206 Vinn. 01060106      
01063311 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Vinn. 01063305 Vinn. 01063306      
01063611 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final Vinn. 01063606 Vinn. 01063607      
01063312 lö 01/06 18:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Vinn. 01063307 Vinn. 01063308      
01063214 lö 01/06 19:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/4 Final Vinn. 01063210 Vinn. 01060110      
01060115 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/4 Final Vinn. 01063211 Vinn. 01060111      
01063315 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/4 Final Vinn. 01063610 Vinn. 01063311      
01063316 lö 01/06 21:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/4 Final Vinn. 01063611 Vinn. 01063312      
02060200 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Idrottshögskolan 1 Semifinal Vinn. 01063315 Vinn. 01063316      
02061500 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Valhalla Sporthall B Semifinal Vinn. 01063214 Vinn. 01060115      
02060203 sö 02/06 11:30 sö 02/06 Idrottshögskolan 1 Final Vinn. 02060200 Vinn. 02061500      
Scandic 2win Klotterjägarna Liseberg Goteborg&co