Boys-13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01060104 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final Djursholm Indians Vit 31 - 20 KFUM Göteborg 2      
01063204 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final Norrköping Dolphins 36 - 34 Værløse      
01063604 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final ALBA 53 - 21 BK Marbo      
01060105 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final Högsbo Basket Lions 16 - 23 Sandvika Rød      
01063205 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final Ullern 37 - 18 Haga Haninge      
01063305 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final Selfoss 1 43 - 15 Skjetten Basket 1      
01063605 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final Lobas 50 - 23 Djursholm Indians Röd      
01060106 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final IK Eos Grön 55 - 32 Hammarby Basket      
01063206 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final KFUM Blackebergs IK 2 36 - 22 Falcon U13 Yellow 1      
01063306 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final Högsbo Basket Tigers 44 - 19 Viby basket p06 Röd      
01063606 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final Virum Vipers Blue 19 - 17 Skovbakken Bears Black      
01060107 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final BK Amager 28 - 26 BG Zehlendorf      
01063207 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final Alvik Basket Grön 29 - 24 Virum Vipers White      
01063307 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final Hørsholm 79ers Basketball 40 - 9 Älmhult Beasts Basketball      
01063607 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final Lundby basket 24 - 49 Malbas BBK Svart      
01063308 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final Spånga Basket 11 - 32 Malbas BBK Vit      
01060110 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Sandvika Rød 10 - 27 Ullern      
01063210 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final Norrköping Dolphins 15 - 27 Djursholm Indians Vit      
01063610 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final ALBA 25 - 22 Lobas      
01060111 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Alvik Basket Grön 42 - 19 BK Amager      
01063211 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final KFUM Blackebergs IK 2 48 - 18 IK Eos Grön      
01063311 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Selfoss 1 21 - 27 Högsbo Basket Tigers      
01063611 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final Virum Vipers Blue 43 - 45 Malbas BBK Svart      
01063312 lö 01/06 18:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Hørsholm 79ers Basketball 35 - 21 Malbas BBK Vit      
01063214 lö 01/06 19:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/4 Final Djursholm Indians Vit 19 - 44 Ullern      
01060115 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/4 Final KFUM Blackebergs IK 2 44 - 21 Alvik Basket Grön      
01063315 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/4 Final ALBA 40 - 33 Högsbo Basket Tigers      
01063316 lö 01/06 21:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/4 Final Malbas BBK Svart 45 - 28 Hørsholm 79ers Basketball      
02060200 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Idrottshögskolan 1 Semifinal ALBA 39 - 35 Malbas BBK Svart      
02061500 sö 02/06 09:00 sö 02/06 Valhalla Sporthall B Semifinal Ullern 26 - 33 KFUM Blackebergs IK 2      
02060203 sö 02/06 11:30 sö 02/06 Idrottshögskolan 1 Final ALBA 25 - 35 KFUM Blackebergs IK 2      
Scandic 2win Klotterjägarna Liseberg Goteborg&co