Girls-13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01065200 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Frejaskolan 1/32 Final 4:an i Grupp O 5:an i Grupp P      
01063501 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp P 4:an i Grupp H      
01065201 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp K 4:an i Grupp B      
01063502 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp O 4:an i Grupp A      
01065202 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp D 4:an i Grupp J      
01063503 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp F 4:an i Grupp N      
01065203 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp L 4:an i Grupp E      
01063504 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp I 4:an i Grupp D      
01065204 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp C 4:an i Grupp M      
01063505 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp B 4:an i Grupp L      
01065205 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp H 4:an i Grupp F      
01063506 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp M 4:an i Grupp P      
01065206 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp G 4:an i Grupp I      
01063507 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp E 4:an i Grupp K      
01065207 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp N 4:an i Grupp C      
01063508 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/16 Final 3:an i Grupp J 4:an i Grupp G      
01065208 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Frejaskolan 1/16 Final 3:an i Grupp A Vinn. 01065200      
01063509 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/8 Final Vinn. 01063501 Vinn. 01063502      
01065209 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Frejaskolan 1/8 Final Vinn. 01065202 Vinn. 01065201      
01063510 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/8 Final Vinn. 01063503 Vinn. 01063504      
01065210 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Frejaskolan 1/8 Final Vinn. 01065204 Vinn. 01065203      
01063511 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/8 Final Vinn. 01063505 Vinn. 01063506      
01065211 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Frejaskolan 1/8 Final Vinn. 01065206 Vinn. 01065205      
01063512 lö 01/06 18:00 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/8 Final Vinn. 01063507 Vinn. 01063508      
01065212 lö 01/06 18:00 lö 01/06 Frejaskolan 1/8 Final Vinn. 01065208 Vinn. 01065207      
01065213 lö 01/06 18:45 lö 01/06 Frejaskolan 1/4 Final Vinn. 01065210 Vinn. 01065209      
01063215 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/4 Final Vinn. 01063509 Vinn. 01063510      
01065215 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Frejaskolan 1/4 Final Vinn. 01065212 Vinn. 01065211      
01065216 lö 01/06 21:00 lö 01/06 Frejaskolan 1/4 Final Vinn. 01063511 Vinn. 01063512      
02063202 sö 02/06 10:30 sö 02/06 Frölunda Kulturhus Semifinal Vinn. 01065215 Vinn. 01065213      
02063203 sö 02/06 11:15 sö 02/06 Frölunda Kulturhus Semifinal Vinn. 01063215 Vinn. 01065216      
02064606 sö 02/06 13:30 sö 02/06 Gothia Arena 3 Final Vinn. 02063202 Vinn. 02063203      
Scandic 2win Klotterjägarna Liseberg Goteborg&co