Dette er resultatet fra Göteborg Basketball Festival 2022. Se de seneste resultater fra Göteborg Basketball Festival 2023 her.

KFUM Lidingö Basket

Import into your calendar
  Kampnr Tid Bane Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
26054100 tor. 26/05 09:00 tor. 26/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU17 Grp G Wetterbygden basketball 34 - 37 KFUM Lidingö Basket    
26055501 tor. 26/05 09:45 tor. 26/05 Mölnlycke Idrottshall B GU13 Grp I KFUM Lidingö Basket 14 - 33 Alvik Basket Anja    
26052901 tor. 26/05 09:45 tor. 26/05 Lundbystrand 4 BU16 Grp I Halden Basketballklubb 17 - 42 KFUM Lidingö Basket 2    
26053401 tor. 26/05 09:45 tor. 26/05 Flatåsskolan GU14 Grp J KFUM Lidingö Basket 33 - 15 Kungsbacka Basket    
26053802 tor. 26/05 10:30 tor. 26/05 Askim Sim- och Sporthall BU16 Grp J Kungsbacka Basket 32 - 31 KFUM Lidingö Basket 1    
26052803 tor. 26/05 11:15 tor. 26/05 Lundbystrand 3 BU15 Grp E Skjetten Basket 1 25 - 23 KFUM Lidingö Basket    
26053003 tor. 26/05 11:15 tor. 26/05 Lundbystrand 5 BU13 Grp H KFUM Lidingö Basket 24 - 22 KFUM Blackebergs IK Vit    
26052205 tor. 26/05 12:45 tor. 26/05 Landala Sporthall GU16 Grp G Bankeryds basket 18 - 44 KFUM Lidingö Basket    
26055405 tor. 26/05 13:30 tor. 26/05 Mölnlycke Idrottshall A BU14 Grp A KFUM Lidingö Basket 1 36 - 26 Eastside Basketklubb    
26052907 tor. 26/05 14:15 tor. 26/05 Lundbystrand 4 BU16 Grp I KFUM Lidingö Basket 2 34 - 28 IK Eos Vit    
26054108 tor. 26/05 15:00 tor. 26/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU17 Grp G KFUM Lidingö Basket 30 - 22 Halmstad Basketball Club    
26055108 tor. 26/05 15:00 tor. 26/05 Santoshallen GU15 Grp H KFUM Örebro Basket 21 - 13 KFUM Lidingö Basket    
26053808 tor. 26/05 15:00 tor. 26/05 Askim Sim- och Sporthall BU16 Grp J KFUM Lidingö Basket 1 19 - 14 Eidsvoll Basket 1    
26053409 tor. 26/05 15:45 tor. 26/05 Flatåsskolan GU14 Grp J Malbas F08 Vit 2 1 - 62 KFUM Lidingö Basket    
26052710 tor. 26/05 16:30 tor. 26/05 Lundbystrand 2 BU14 Grp H Borås basket 12 - 32 KFUM Lidingö Basket 2    
26054111 tor. 26/05 17:15 tor. 26/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU19 Grp C KFUM Uppsal...ket Uppsala 30 - 29 KFUM Lidingö Basket    
26052812 tor. 26/05 18:00 tor. 26/05 Lundbystrand 3 BU15 Grp E KFUM Lidingö Basket 38 - 43 Högsbo Basket    
26055414 tor. 26/05 20:15 tor. 26/05 Mölnlycke Idrottshall A BU14 Grp A KFUM Lidingö Basket 1 31 - 24 Skuru Basket GRÖN    
26053015 tor. 26/05 20:15 tor. 26/05 Lundbystrand 5 BU13 Grp H Växjö Ravens BBK 29 - 25 KFUM Lidingö Basket    
26052115 tor. 26/05 20:15 tor. 26/05 Aktiviteten 2 GU13 Grp I Nässjö Basket grön 12 - 11 KFUM Lidingö Basket    
26055115 tor. 26/05 20:15 tor. 26/05 Santoshallen GU15 Grp H KFUM Lidingö Basket 22 - 23 Hønefoss Basket    
27053800 fre. 27/05 09:00 fre. 27/05 Askim Sim- och Sporthall BU16 Grp J KFUM Lidingö Basket 1 34 - 54 Ockelbo Basket    
27055400 fre. 27/05 09:00 fre. 27/05 Mölnlycke Idrottshall A BU14 Grp A Falcon Bask...2008 yellow 59 - 32 KFUM Lidingö Basket 1    
27051603 fre. 27/05 11:15 fre. 27/05 Pjäshallen A GU16 Grp G KFUM Lidingö Basket 48 - 7 S:t Helena Basket    
27055503 fre. 27/05 11:15 fre. 27/05 Mölnlycke Idrottshall B GU13 Grp I KFUM Järfäl... Basket Vit 1 - 16 KFUM Lidingö Basket    
27053404 fre. 27/05 12:00 fre. 27/05 Flatåsskolan GU14 Grp J Bislet BBK 3 - 62 KFUM Lidingö Basket    
27052804 fre. 27/05 12:00 fre. 27/05 Lundbystrand 3 BU15 Grp E Köping Basket 4 - 52 KFUM Lidingö Basket    
27054105 fre. 27/05 12:45 fre. 27/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU19 Grp C KFUM Lidingö Basket 23 - 36 Onsala Pirates BBK    
27055106 fre. 27/05 13:30 fre. 27/05 Santoshallen GU15 Grp H KFUM Lidingö Basket 11 - 45 Alvik Basket Gul    
27052707 fre. 27/05 14:15 fre. 27/05 Lundbystrand 2 BU14 Grp H KFUM Lidingö Basket 2 16 - 25 Bislet Basket 1    
27053807 fre. 27/05 14:15 fre. 27/05 Askim Sim- och Sporthall BU16 Grp J KFUM Uppsal...ket 3 Svart 15 - 34 KFUM Lidingö Basket 1    
27053007 fre. 27/05 14:15 fre. 27/05 Lundbystrand 5 BU13 Grp H TNT Towers 2009 Blå 20 - 15 KFUM Lidingö Basket    
27055508 fre. 27/05 15:00 fre. 27/05 Mölnlycke Idrottshall B GU13 Grp I KFUM Lidingö Basket 24 - 13 BMS Herlev 2    
27052908 fre. 27/05 15:00 fre. 27/05 Lundbystrand 4 BU16 Grp I Tyresö Basket 30 - 28 KFUM Lidingö Basket 2    
27051610 fre. 27/05 16:30 fre. 27/05 Pjäshallen A GU16 Grp G KFUM Lidingö Basket 23 - 16 Hammarby Basket    
27054111 fre. 27/05 17:15 fre. 27/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU17 Grp G KFUM Lidingö Basket 50 - 24 TV Emsdetten    
27055112 fre. 27/05 18:00 fre. 27/05 Santoshallen GU15 Grp H Lerum Basket 15 - 18 KFUM Lidingö Basket    
27053013 fre. 27/05 18:45 fre. 27/05 Lundbystrand 5 BU13 Grp H KFUM Lidingö Basket 9 - 26 Lerum Basket    
27052714 fre. 27/05 19:30 fre. 27/05 Lundbystrand 2 BU14 Grp H KFUM Lidingö Basket 2 35 - 36 Alvik Basket Grön    
27054115 fre. 27/05 20:15 fre. 27/05 Prioritet Serneke Arena 2 BU19 Grp C KFUM Lidingö Basket 37 - 17 Växjö Ravens BBK    
28053001 lør. 28/05 09:45 lør. 28/05 Lundbystrand 5 BU14 Slutspel A 1/16 Final Kungsholmen Basket 29 - 13 KFUM Lidingö Basket 1    
28052501 lør. 28/05 09:45 lør. 28/05 Sörgårdshallen BU13 Slutspel B 1/16 Final Skjetten Basket 2 13 - 39 KFUM Lidingö Basket    
28053802 lør. 28/05 10:30 lør. 28/05 Askim Sim- och Sporthall GU14 Slutspel A 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 21 - 25 Spånga Basket 2    
28053002 lør. 28/05 10:30 lør. 28/05 Lundbystrand 5 BU16 Slutspel A 1/16 Final Hørsholm 79ers Basketball 37 - 13 KFUM Lidingö Basket 2    
28051502 lør. 28/05 10:30 lør. 28/05 Valhalla Sporthall B GU16 Slutspel A 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 23 - 26 Spånga Basket 1    
28052003 lør. 28/05 11:15 lør. 28/05 Aktiviteten 1 BU17 Slutspel A 1/8 Final KFUM Blacke...s IK Röd 06 27 - 30 KFUM Lidingö Basket    
28052603 lør. 28/05 11:15 lør. 28/05 Lundbystrand 1 BU16 Slutspel A 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 1 8 - 49 Lobas    
28055605 lør. 28/05 12:45 lør. 28/05 Pedagogen BU14 Slutspel B 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 2 46 - 15 KFUM Blackebergs IK Svart    
28052506 lør. 28/05 13:30 lør. 28/05 Sörgårdshallen BU13 Slutspel B 1/8 Final Skjetten Basket 1 10 - 19 KFUM Lidingö Basket    
28052007 lør. 28/05 14:15 lør. 28/05 Aktiviteten 1 BU19 Slutspel B 1/8 Final KFUM Lidingö Basket 42 - 18 KFUM Blackebergs IK Vit    
28052108 lør. 28/05 15:00 lør. 28/05 Aktiviteten 2 GU13 Slutspel B 1/8 Final KFUM Lidingö Basket 25 - 9 Ullern Basket Dance Crew    
28052010 lør. 28/05 16:30 lør. 28/05 Aktiviteten 1 BU17 Slutspel A 1/4 Final IK Eos Grön 41 - 33 KFUM Lidingö Basket    
28055309 lør. 28/05 16:30 lør. 28/05 Gamlestadshallen BU15 Slutspel B 1/16 Final KFUM Lidingö Basket 41 - 14 Kolbotn 1 Kolbotn hvit    
28055411 lør. 28/05 17:15 lør. 28/05 Mölnlycke Idrottshall A GU15 Slutspel B 1/8 Final OBBK F07 8 - 9 KFUM Lidingö Basket    
28052513 lør. 28/05 18:45 lør. 28/05 Sörgårdshallen BU13 Slutspel B 1/4 Final KFUM Lidingö Basket 12 - 21 IK Eos Grön    
28055314 lør. 28/05 20:15 lør. 28/05 Gamlestadshallen BU15 Slutspel B 1/8 Final KFUM Lidingö Basket 28 - 18 Bollstanäs ...07 Lag Grön    
28055415 lør. 28/05 20:15 lør. 28/05 Mölnlycke Idrottshall A GU15 Slutspel B 1/4 Final VGB 26 - 16 KFUM Lidingö Basket    
28055615 lør. 28/05 20:15 lør. 28/05 Pedagogen BU14 Slutspel B 1/8 Final Högsbo Basket 2 40 - 32 KFUM Lidingö Basket 2    
28051316 lør. 28/05 21:00 lør. 28/05 Valhalla Sporthall C GU13 Slutspel B 1/4 Final KFUM Lidingö Basket 13 - 18 IK Eos Grön    
28052216 lør. 28/05 21:00 lør. 28/05 Landala Sporthall BU19 Slutspel B 1/4 Final KFUM Lidingö Basket 46 - 27 Varbergs Basket    
29052900 søn. 29/05 09:00 søn. 29/05 Lundbystrand 4 BU15 Slutspel B 1/4 Final Alvesta Tigers BBC 14 - 40 KFUM Lidingö Basket    
29053003 søn. 29/05 11:15 søn. 29/05 Lundbystrand 5 BU19 Slutspel B Semifinal Saltsjöbaden Seahawks 41 - 42 KFUM Lidingö Basket    
29052705 søn. 29/05 12:45 søn. 29/05 Lundbystrand 2 BU15 Slutspel B Semifinal ROS raiders ROS Raiders 26 - 23 KFUM Lidingö Basket    
29053007 søn. 29/05 14:15 søn. 29/05 Lundbystrand 5 BU19 Slutspel B Final KFUM Huddinge Basket 28 - 21 KFUM Lidingö Basket