Boys-13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01063500 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Sandeklevshallen 1/32 Final 4:an i Grupp O 5:an i Grupp P      
01063100 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp P 4:an i Grupp H      
01062101 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp K 4:an i Grupp B      
01063101 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp O 4:an i Grupp A      
01062102 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp D 4:an i Grupp J      
01063102 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp F 4:an i Grupp N      
01062103 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp L 4:an i Grupp E      
01063103 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp I 4:an i Grupp D      
01062104 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp C 4:an i Grupp M      
01063104 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp B 4:an i Grupp L      
01062105 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp H 4:an i Grupp F      
01063105 lö 01/06 12:45 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp M 4:an i Grupp P      
01062106 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp G 4:an i Grupp I      
01063106 lö 01/06 13:30 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp E 4:an i Grupp K      
01062107 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp N 4:an i Grupp C      
01063107 lö 01/06 14:15 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/16 Final 3:an i Grupp J 4:an i Grupp G      
01062108 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/16 Final 3:an i Grupp A Vinn. 01063500      
01063108 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/8 Final Vinn. 01063100 Vinn. 01063101      
01062109 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/8 Final Vinn. 01062102 Vinn. 01062101      
01063109 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/8 Final Vinn. 01063102 Vinn. 01063103      
01062110 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/8 Final Vinn. 01062104 Vinn. 01062103      
01063110 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/8 Final Vinn. 01063104 Vinn. 01063105      
01062111 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/8 Final Vinn. 01062106 Vinn. 01062105      
01063111 lö 01/06 17:15 lö 01/06 Hammarkullens sporthall 1/8 Final Vinn. 01063106 Vinn. 01063107      
01062112 lö 01/06 18:00 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/8 Final Vinn. 01062108 Vinn. 01062107      
01062113 lö 01/06 18:45 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/4 Final Vinn. 01062110 Vinn. 01062109      
01062114 lö 01/06 19:30 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/4 Final Vinn. 01063108 Vinn. 01063109      
01062115 lö 01/06 20:15 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/4 Final Vinn. 01062112 Vinn. 01062111      
01062116 lö 01/06 21:00 lö 01/06 Aktiviteten 2 1/4 Final Vinn. 01063110 Vinn. 01063111      
02064005 sö 02/06 12:45 sö 02/06 Prioritet Serneke Arena 1 Semifinal Vinn. 01062115 Vinn. 01062113      
02064105 sö 02/06 12:45 sö 02/06 Prioritet Serneke Arena 2 Semifinal Vinn. 01062114 Vinn. 01062116      
02064107 sö 02/06 14:15 sö 02/06 Prioritet Serneke Arena 2 Final Vinn. 02064005 Vinn. 02064105      
Scandic 2win Klotterjägarna Liseberg Goteborg&co