Girls-13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01060100 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp M 2:an i Grupp A      
01063200 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp B 2:an i Grupp L      
01063600 lö 01/06 09:00 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp A 2:an i Grupp P      
01060101 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp G 2:an i Grupp J      
01063201 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp N 2:an i Grupp F      
01063301 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp E 2:an i Grupp N      
01063601 lö 01/06 09:45 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp I 2:an i Grupp B      
01060102 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp O 2:an i Grupp D      
01063202 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp C 2:an i Grupp K      
01063302 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp J 2:an i Grupp H      
01063602 lö 01/06 10:30 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp D 2:an i Grupp O      
01060103 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/16 Final 1:an i Grupp P 2:an i Grupp E      
01063203 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/16 Final 1:an i Grupp H 2:an i Grupp I      
01063303 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp F 2:an i Grupp M      
01063603 lö 01/06 11:15 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/16 Final 1:an i Grupp K 2:an i Grupp C      
01063304 lö 01/06 12:00 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/16 Final 1:an i Grupp L 2:an i Grupp G      
01060108 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Vinn. 01063200 Vinn. 01060100      
01063208 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final Vinn. 01060101 Vinn. 01063201      
01063608 lö 01/06 15:00 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final Vinn. 01063600 Vinn. 01063601      
01060109 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/8 Final Vinn. 01063203 Vinn. 01060103      
01063209 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/8 Final Vinn. 01063202 Vinn. 01060102      
01063309 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Vinn. 01063301 Vinn. 01063302      
01063609 lö 01/06 15:45 lö 01/06 Sjumilaskolan 1/8 Final Vinn. 01063602 Vinn. 01063603      
01063310 lö 01/06 16:30 lö 01/06 Angereds Sporthall 1/8 Final Vinn. 01063303 Vinn. 01063304      
01060113 lö 01/06 18:45 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/4 Final Vinn. 01063209 Vinn. 01060109      
01063213 lö 01/06 18:45 lö 01/06 Frölunda Kulturhus 1/4 Final Vinn. 01060108 Vinn. 01063208      
01060114 lö 01/06 19:30 lö 01/06 Gothia Arena 1 1/4 Final Vinn. 01063609 Vinn. 01063310      
01065214 lö 01/06 19:30 lö 01/06 Frejaskolan 1/4 Final Vinn. 01063608 Vinn. 01063309      
02061504 sö 02/06 12:00 sö 02/06 Valhalla Sporthall B Semifinal Vinn. 01065214 Vinn. 01060114      
02061304 sö 02/06 12:00 sö 02/06 Valhalla Sporthall C Semifinal Vinn. 01063213 Vinn. 01060113      
02061406 sö 02/06 15:00 sö 02/06 Valhalla Sporthall A Final Vinn. 02061504 Vinn. 02061304      
Scandic 2win Klotterjägarna Liseberg Goteborg&co